Estetik ve Modern

Yalıkonak; estetik, modern, yaşam kalitesini arttıran tasarımlar sunmaktadır.

Kalite

Kulandığımız ham madde ve tüm malzemeler dünya standartlarında seçilip güvenle yaşayabileceğiniz yapılar oluşturuyoruz..

Çevre

Yalıkonak; çevre dostu teknolojileri, en son trende göre seçilmiş malzemelerle birleştirerek çevreye saygılı yapılar inşa edmektedir.

PROJELERİMİZ

Proje Hakkında

Beklentilerin yükseldiği bir zamanı yaşıyoruz. Rutinlerin yarıştan elendiği iyi olanların koşmaya devam ettiği bu zaman diliminde tüm tecrübe ve birikimimizle işimize odakladık. Hayallerinizi öğrenmek için değil gerçekleştirmek için yola çıktık. Amacımız insanın hazretine yakışan yaşam alanları, mekânlar ve konutlar inşa etmek.Kendimizi söz ve yazı ile değil işimizle anlatmak istiyoruz. Biz biliyoruz ki kaliteli geçinilmez, olunur. Sayfalar ve satırlar her şeyi yazmak için tertemiz ama önemli olan yazdıklarınızı yapabilmektir.Bu sebeple iddia etmek için değil ispat etmek için işlerimiz en büyük referansımızdır.Biz demeyelim ve size söyletelim. Gelin projelerimizi inceleyin.Eminiz ki söyleyeceğiniz söz düşündüğümüz sözdür:  ‘’Yalıkonak yapı işini iyi yapar’’

Online Katalog

Aziziye Mah. Mevlana Cad. Turistik Çarşı İçi, No: 54/54 Karatay / KONYA
0332 352 12 69
0332 353 87 70
0532 633 16 19